Заміна дисплея Meizu

Смартфони компанії Meizu мають проблеми з продуктивністю з такою ж частотою, як і смартфони інших виробників. І так само потребують своєчасного ремонту.

Обіцяємо зробити терміновий ремонт від 30 хв до 3 годин, звичайний за 3 дні. Без втрат якості робіт. Діагностика - безкоштовно.

Надамо Вам гарантію 6 місяців на роботу, запчастини та встановлені додатки, незалежно від вартості й складності.

Збережемо Ваші особисті дані та безкоштовно надамо на час ремонту телефон з підмінного фонду.

Гарантуємо дбайливе поводження з Вашої технікою, а також уважне і професійне обслуговування для Вас.

Наші клієнти найчастіше звертаються до нас
з такими проблемами

розбитий екран телефона,
не працює сенсор

телефон потрапив у воду

телефон не заряджається, не вмикається, швидко розряджається

телефон тормозить і зависає, самостійно перезавантажується

не працює мікрофон, динамік, гніздо навушників

не працює кнопка ввімкнення, кнопки регулювання гучності

Частими проблемами є тріщини на склі, пошкодження на зовнішній поверхні смартфону. Іншими розповсюдженими проблемами є спотворення зображення, поява смуг та плям на дисплеї, кольоровий шум, биті пікселі. Швидш за все, такі проблеми пов’язані з несправністю дисплейного модулю. По частоті звернень до сервісних центрів, послуга по заміні дисплею одна з найчастіших. Заміна дисплея Meizu Дисплейний модуль Meizu складається:

  • Скла, яке захищає делікатні компоненти модулю від механічних пошкоджень;
  • Тачскріну або сенсору – силіконового прошарку, який реагує на дотик. При пошкодженні сенсорної панелі телефон не реагує на дотики, натискання і втрачає чутливість;
  • Дисплей – це частина модулю, основною функцією якої є відображення картинки. Тобто на дисплеї відображається потрібна клавіша, Ви натискаєте на її зображення, а по суті натискаєте на тачскрін, який повністю прозорий.

У Meizu дисплей цільний, всі складові повністю проклеєні прозорим герметиком по всіх поверхні. Такий спосіб називають «технологія ламінування» . В такому випадку заміна тачскріна, дисплея чи скла окремо не проводиться, а замінюється весь модуль повністю. Заміна екрану Meizu.
Ремонт телефонів Meizu здійснюється у нашому сервісному центрі Мультимедіа, де наші спеціалісти проведуть роботи по заміні дисплейного модуля: Meizu M3, Meizu M3 Mini, Meizu M3S, Meizu M3 Note, Meizu MX4 та інші.

При зверненні у сервісний центр Мультимедіа Ви маєте можливість отримати безкоштовну діагностику, консультацію кваліфікованих спеціалістів, ремонт на новітньому устаткуванні, а також гарантію на ремонт протягом 6 місяців.

Наша ціль - задоволений клієнт,
тому не зволікайте і приходьте в наш Сервісний центр з вашим неробочим телефоном, щоб ми його відремонтували і він продовжував радувати Вас!

Вартість заміни дисплея Meizu

ПОСЛУГИКАТЕГОРІЯ 1
(грн)
КАТЕГОРІЯ 2
(грн)
КАТЕГОРІЯ 3
(грн)
Заміна дисплейного модуля телефона200300400

Всі ціни вказані без урахування запчастин

Отримайте знижку 10% на послуги ремонту

Залиште заявку просто зараз, ми зв'яжемося з вами протягом робочого дня!