Заміна екрану Samsung

На сьогодні смартфони дещо більше, ніж просто телефон. При його покупці звертають увагу не тільки на його технічні характеристики, а й дизайн, величину дисплею, функціональність, віяння моди на гаджети. Одними з найпопулярніших є безперечно смартфони Samsung. Флагманський модельний ряд Samsung Galaxy S відрізняється витонченим дизайном та новітніми технологіями, Samsung Galaxy A – високою продуктивністю, елегантним дизайном та хорошим функціоналом. Серія Samsung Galaxy J бюджетний ряд смартфонів, незважаючи на це вони якісно зроблені, оснащені необхідними функціями.

Обіцяємо зробити терміновий ремонт від 30 хв до 3 годин, звичайний за 3 дні. Без втрат якості робіт. Діагностика - безкоштовно.

Надамо Вам гарантію 6 місяців на роботу, запчастини та встановлені додатки, незалежно від вартості й складності.

Збережемо Ваші особисті дані та безкоштовно надамо на час ремонту телефон з підмінного фонду.

Гарантуємо дбайливе поводження з Вашої технікою, а також уважне і професійне обслуговування для Вас.

Наші клієнти найчастіше звертаються до нас
з такими проблемами

розбитий екран телефона,
не працює сенсор

телефон потрапив у воду

телефон не заряджається, не вмикається, швидко розряджається

телефон тормозить і зависає, самостійно перезавантажується

не працює мікрофон, динамік, гніздо навушників

не працює кнопка ввімкнення, кнопки регулювання гучності

Не дивлячись на цінову чи технічну категорію смартфонів, жоден з них не застрахований від механічних пошкоджень. Великий екран смартфону передають нам якісне та чітке зображення, на такому телефоні зручніше працювати чи переглядати відео, проте екран дуже ламка та ніжна деталь смартфону. Зазвичай він страждає від падінь, подряпин та ймовірності бути залитим.

Для початку варто уточнити, що таке дисплей телефону. Дисплей в загальному розумінні – це екран смартфону. Проте вірним буде твердження, що дисплей лиш одна з складових дисплейного модуля.

  • Дисплей –це рідкокристалічна матриця, це та деталь, яка відтворює зображення.
  • Сенсор або ж тачскрін – це силіконова панель, яка реагує на дотик.
  • Скло – останній компонент дисплейного модуля. Його функцією є захист більш ніжних деталей (сенсора та дисплея).

Якщо телефон впав і розбився, то на початках Ви можете визначити проблему та її рішення самостійно. Якщо на телефоні немає зображення повністю або частково, то швидш за все пошкоджений дисплей і він підлягає заміні, якщо смартфон не реагує на дотик або некоректно відтворює дотик – заміна сенсора, для заміни скла повинно бути пошкоджене скло і при цьому не спотворюється зображення чи погана реакція на дотик. В бюджетних смартфонах можлива заміна компонентів дисплейного модуля окремо (заміна скла/ заміна сенсора/ заміна дисплея).

В решті смартфонів Samsung всі частини модуля склеєні в промислових умовах герметиком і заміні підлягають лиш повним комплектом. Заміна дисплея Samsung Робота по заміні модуля, як цільним комплектом, так і окремими деталями, є кропіткою, вимагає уважності та високого рівня кваліфікації майстрів. Сервісний центр Мультимедіа пропонує широкий вибір дисплейних модулів на смартфони Samsung: Samsung J105H, Samsung J110H, Samsung J320H, Samsung J500H, Samsung J510H, Samsung J700H, Samsung J710F, Samsung A3000, Samsung A310 (2016), Samsung A510 (2016), Samsung A720 (2017), Samsung G360, Samsung G361, Samsung i9300, Samsung i9500, Samsung G570, Samsung N7100 та інші

Також Ви можете замовити оригінальні запчастини до смартфонів Samsung. На ремонт смартфонів дається гарантія 6 місяців.

Наша ціль - задоволений клієнт,
тому не зволікайте і приходьте в наш Сервісний центр з вашим неробочим телефоном, щоб ми його відремонтували і він продовжував радувати Вас!

Вартість заміни екрану Samsung

ПОСЛУГИКАТЕГОРІЯ 1
(грн)
КАТЕГОРІЯ 2
(грн)
КАТЕГОРІЯ 3
(грн)
Заміна дисплейного модуля телефона200300400
Заміна сенсора телефона200300400
Заміна скла сенсора телефона400500600
Заміна дисплея телефона100200300

Всі ціни вказані без урахування запчастин

Отримайте знижку 10% на послуги ремонту

Залиште заявку просто зараз, ми зв'яжемося з вами протягом робочого дня!