10 найчастіших поломок iPhone та як їх усунути

10 найчастіших поломок iPhone

В даній статті ми розповімо вам про 10 найчастіших поломок з якими ви можете зіштовхнутись при використанні iPhone

  1. Розбитий екран в iPhone, тріщини на екрані.

Можливі причини поломки. Падіння на тверду поверхню, вигинання, притискання важким предметом. Використання iPhone в якості молотка 🙂

Варіанти вирішення. Заміна скла або заміна дисплейного модуля. Вартість ремонту – від 600 грн залежно від моделі iPhone. Гарантія на дисплей – 6 міс.

  1. iPhone не вмикається

Можливі причини поломки. Програмний збій, неробоча кнопка ввімкнення, розрядився чи вийшов з ладу акумулятор або контролер живлення. Також можлива поява мікро тріщин на платі внаслідок падінь, ударів, притискання чи вигинання корпусу iPhone.

Варіанти вирішення. Перезавантажити пристрій: натиснути і утримувати одночасно кнопку включення та кнопку зменшення гучності протягом 15-20 секунд. Якщо це не допомогло – потрібно виконати один із ремонтів в нашому сервісному центрі: старт акумулятора, заміна акумулятора, заміна шлейфа з кнопкою ввімкнення, заміна контролера живлення. Вартість ремонту – від 100 грн. Гарантія на запчастини – 6 міс.

  1. iPhone не заряджається

Можливі причини поломки. Не працює usb-кабель, зарядний пристрій, роз’єм зарядки, вийшов з ладу акумулятор, контролер живлення, від’єднався шлейф живлення внаслідок падіння чи удару.

Варіанти вирішення. Спробувати якісний usb-кабель або зарядний пристрій хорошої якості. Якщо це не допомогло – виконати один із ремонтів в нашому сервісному центрі: перепідключення шлейфа, заміна акумулятора, роз’єму зарядки, контролера живлення. Вартість ремонту – від 100 грн. Гарантія на запчастини – 6 міс.

  1. iPhone швидко розряджається

Можливі причини поломки. Використання енергомістких програм. Акумулятор або контролер живлення вийшли з ладу

Варіанти вирішення. Вимкнути або видалити програми, які не використовуються. Вимкнути GPS, wi-fi, bluetooth якщо вони не потрібні в даний момент. Якщо це не допомогло – виконати один із ремонтів в нашому сервісному центрі: заміна акумулятора, заміна контролера живлення, відновлення ланцюгів живлення Вартість ремонту – від 350 грн. Гарантія на запчастини – 6 міс.

  1. В iPhone потрапила рідина або волога

Можливі причини поломки. iPhone потрапив у рідину (чай, кава, солена або звичайна вода), під дощ, у приміщення з великою вологістю або в тепле приміщення після холодного тощо. Народні методи, такі як покласти техніку в рис чи вівсянку не діють. Ще гірше – це покласти iPhone на батарею або камін “просушити”, в цих випадках корозія діє ще швидше.

Варіанти вирішення. Як тільки волога потрапила в iPhone – потрібно негайно його вимкнути і одразу звернутись в сервісний центр поки на елементах плати не утворилася корозія і не зруйнувала ці елементи. Ми зробимо чистку iPhone після потрапляння вологи, за потреби відновимо живлення та елементи плати. Вартість ремонту – від 300 грн

  1. В iPhone не працює динамік або мікрофон

Можливі причини поломки. Програмний збір. Засмічення динаміка або мікрофона. Механічне пошкодження стороннім предметом. Пошкодження шлейфа внаслідок ударів або падінь. Вихід з ладу внаслідок потрапляння вологи або фізичного зносу.

Варіанти вирішення. Принести iPhone на діагностику для визначення справжньої причини несправності і після цього буде виконано відповідний ремонт: оновлення програмного забезпечення, перепідключення шлейфа, заміна динаміка, заміна мікрофона. Вартість ремонту – від 100 грн. Гарантія на запчастини – 6 міс.

  1. В iPhone не працює кнопка Home

Можливі причини поломки. Програмний збій. Фізичний знос або забруднення кнопки Home. Потрапляння вологи під кнопку. Механічне пошкодження внаслідок ударів чи падінь.

Варіанти вирішення. Звертайтесь в наш сервісний центр, де буде виконано відповідний ремонт для усунення несправності: оновлення програмного забезпечення, заміна шлейфа з кнопкою Home, чистка iPhone після потрапляння вологи.

Вартість ремонту – від 150 грн. Гарантія на запчастини – 6 міс.

  1. Зігнутий корпус в iPhone

Можливі причини поломки. Механічне пошкодження внаслідок ударів чи падінь, притискання важким предметом.

Варіанти вирішення. Вирівнювання або заміна корпуса в нашому сервісному центрі. Вартість ремонту – від 200 грн.

  1. В iPhone не працює wi-fi

Можливі причини поломки. Програмний збій. Вихід з ладу wi-fi модуля внаслідок ударів чи падінь. Заводський брак wi-fi модуля

Варіанти вирішення. Оновлення програмного забезпечення. Заміна wi-fi модуля. Вартість ремонту – від 150 грн.

  1. Не працює кнопка включення та кнопки звуку в iPhone

Можливі причини поломки. Фізичний знос або забруднення. Потрапляння вологи. Механічне пошкодження внаслідок ударів чи падінь.

Варіанти вирішення. Звернутись в сервісний центр для виконання відповідного ремонту: заміни кнопки включення, заміни кнопки гучності, чистки iPhone після потрапляння вологи. Вартість ремонту – від 150 грн. Гарантія на запчастини – 6 міс.

Заходьте, відремонтуємо Ваш iPhone!

Звертайтесь за адресами:
м. Чернівці, пл. Соборна, 10
м. Чернівці, вул. Калинівська 13а

та за телефонами:
+38 (096) 433 23 23
+38 (066) 623 23 33

Сподобалась новина? Поділіться з друзями!