Чому смартфон швидко розряджається: 5 корисних порад

Чому смартфон швидко розряджається: 5 корисних порад

Зниження автономності мобільного у теперішній час – не просто дискомфорт. Сьогодні дуже важливо підтримувати стабільний зв’язок із близькими та друзями. Мати змогу у будь-який момент зателефонувати сусідам, щоб гуртуватися разом тощо 

Власники смартфонів у якийсь момент помічають, що ті починають розряджатися швидше, ніж зазвичай. Вирішити проблему продуктивності батареї нескладно. Для цього варто відшукати причини швидкої розрядки. Ось декілька найдієвіших порад.

Зменшіть яскравість, роздільну здатність та частоту оновлення екрану

Саме дисплей споживає найбільшу кількість енергії. Для економії заряду варто встановити автоматичне визначення яскравості. Для багатьох моделей доступна опція “розумна роздільна здатність”, вона також про енергоефективність смартфона. Можна налаштувати цей показник і вручну. 

Якщо ваш пристрій оснащений AMOLED-екраном, застосуйте темну тему: енергія не витрачається на підсвічування темних пікселів. А знизивши частоту оновлення кадрів, можна ще суттєво подовжити час роботи гаджета. Щодо смартфонів, які працюють на Android – доступна можливість відмови від анімацій та візуальних ефектів системи.

Відключіть непотрібні додатки

Навіть новенькі гаджети можуть дуже швидко розряджатися. І це трапляється не через міфічні “віруси-поглинателі енергії”, а, банально, через надмірну кількість програм, встановлених на смартфоні. Часто в фоновому режимі працює багато додатків, які використовують інтернет та надсилають сповіщення. Відрегулювати параметри запуску програм можна в ручному режимі, заборонивши їх фонову роботу.

Проте варто бути уважним і не відключити фоновий запуск тих програм, які потребують постійної активності. Навігатора, приміром.

Відімкніть з’єднання і служби, які не застосовуєте

Акумулятор дуже швидко розряджається, якщо в постійному режимі використовуються безпровідні з’єднання: Bluetooth, Wi-Fi і GPS. 

Не використовуєте карти чи погодні додатки, яким важлива ваша геолокація – відключіть GPS. Те ж саме стосується інших типів з’єднань. От побачите, батарея вашого смартфона лише подякує вам!

Перевірте ємність акумулятора

Якщо смартфон швидко заряджається і ще швидше “сідає”, є вірогідність того, що він просто має зовсім невеликий об’єм акумулятора. З часом батареї втрачають свою ємність через часті заряджання, це природно. Проблема вирішується заміною джерела енергії на нове. 

Перевірити ємність акумулятора можна, наприклад, з допомогою USB-тестера або спеціальних додатків-контролерів. Якщо батарея “зносилась” більше, ніж на 30%, використовувати її надалі вже небезпечно.

Скоротіть час використання смартфона

Наше життя зараз ще більше пов’язане з гаджетами. Проте, якщо проводити цілий день зі смартфоном у руках, не варто дивуватись, що він витрачає багато енергії. Найактивніше розряджає батарею споживання медіаконтенту. Другу сходинку посідає камера. 

Якщо наші поради не допомогли виправити ситуацію, скористайтесь повербанком

А ще – звертайтесь до нашого Сервісного центру. Радо допоможемо