Очищення пам’яті на Android

Як очистити Андроїд від сміття?

З кожною новою програмою на Вашому телефоні в додаток до неї встановлюються користувацькі файли які містять Ваші власні налаштування, які призначені для збереження параметрів навіть після перезавантаження телефону або повторного встановлення програми.

Таким чином за кілька місяців користування (особливо першим часом, коли Ви тільки починаєте опановувати телефон і цікаво встановити якомога більше «корисних» програм) девайс може накопичити чимало «хвостів» від додатків (так званий кеш), що дуже негативно позначається на роботі пристрою в цілому.

Для полегшення процесу очищення кешу і пам’яті на андроїд, ми підібрали ТОП-5 програм («чистильники») які життєво необхідні вашому пристрою для забезпечення стабільної роботи, як і в день покупки:

1. Майстер очищення (Clean Master)

Як почистити кеш на андроїд? Встановіть і дізнайтесь!

Сlean Master допоможе Вам очистити кеш додатків, історію браузерів і пам’ять, засмічену файлами, що накопичилися в процесі користування. Має приємний інтерактивний інтерфейс, не займає ОЗУ і не впливає на використання батареї. Виконує функції менеджера додатків і антивіруса також має можливість очищення ОЗУ.

Скачати Clean Master

2. CCleaner

Очищення внутрішньої пам'яті Андроїд

Комплексно очистить Ваш телефон від сміття в т.ч. кеш додатків, історію браузера, буфер обміну і список запущених програм. Видаляє не рекомендовані утиліти і звільняє внутрішню пам’ять. Оптимізує налаштування системи для продовження тривалості роботи пристрою. Володіє зручним для користувача інтерфейсом.

Скачати CCleaner

3. Just Cleaner

Як почистити внутрішню пам'ять телефону?

Відносно новий додаток на Play Market-і, який вже встиг привернути увагу користувачів. Основні можливості програми:

  • економія акумулятора, аналіз його використання – проаналізує використовувані процеси на телефоні або планшеті для їх оптимізації і тим самим збільшення тривалості роботи;
  • очищення телефону або планшету від сміття – видалення історії браузера, звільнення пам’яті ОЗУ, кешу додатків;
  • менеджер додатків – управління встановленими програмами (переміщення, видалення, сортування).

Скачати Just Cleaner

4. Systweak Android Cleaner

Програма для очищення оперативної пам'яті

Використання Systweak Android Cleaner дасть можливість девайсу економніше використовувати батарею (до 50% довше), очищувати кеш програм і покращувати продуктивність лише одним тапом. Також Ви зможете встановити власну регулярність перевірки наявність сміття на пристрої та робити планові чистки.

Скачати Systweak Android Cleaner

5.The Cleaner – Speed up & Clean

Очищення пам'яті на Андроїд з програмою The Cleaner тепер набагато простіше

«Чистильник» The Cleaner допоможе прискорити Ваш Android-гаджет комплексом корисних функцій, таких як:

  • видалення сміття для збільшення продуктивності;
  • очищення пам’яті;
  • поліпшення безпеки пристрою за допомогою блокування небажаних програм.

Оснащений приємним інтерфейсом для зручного користування. Цікавим доповненням для користувача буде можливість застосування тем на власний смак і встановлення регулярного чищення пристрою.

Скачати The Cleaner - Speed up & Clean

Одна з наведених ТОП-5 програм стануть №1 ( «мастхев») у Вашому арсеналі проти ефекту гальмування Вашого Android-пристрою. Автоматичне очищення системи, кешу додатків, фонових додатків – це перевага вищезазначених інструментів.

А тепер час трохи прибратися в своєму гаджеті!

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями!