Відновлення даних з жорсткого диска

Відновлення даних з жорсткого диска ноутбука або комп'ютера

Всі проблеми пов’язані з роботою жорсткого диска поділяються на фізичні і програмні. Перш ніж приступити до процесу відновлення на ноутбуці або комп’ютері потрібно чітко визначити якого роду виникають помилки. Проте, кожен жорсткий диск може мати свої унікальні проблеми і методи їх рішень.


Фізичні помилки

Якщо Ваш жорсткий диск не визначається комп’ютером, видає стуки або зовсім не працює – це ознака фізичних помилок. Це може статися через аварію голівки, що зчитує дані або несправності двигуна. Рішення фізичних проблем вимагає чисте середовище для ремонту жорсткого диска без шкоди для даних. Якщо Ви не фахівець у цій галузі, радимо звернутися в сервісний центр у Вашому місті.

Відновлення даних на ноутбуці

Для збільшення ймовірності відновлення даних при фізичних помилках і пошкодженнях фахівці нашого сервісного центру рекомендують:

  1. Вимкнути живлення комп’ютера або жорсткого диска для запобігання подальшого ушкодження
  2. Намочили або втопили – НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ СУШИТИ. Окислення запам’ятовуючих пристроїв починається з сушіння і збільшує можливість втрати даних. Помістіть жорсткий диск в герметичний zip-пакет і якомога швидше зверніться до сервісного центру Вашого міста.
  3. Дивні звуки – вимкніть, швидше за все зчитуюча голівка Вашого пристрою пошкоджена і неправильно зчитує дані.

Програмні помилки

У разі якщо вище зазначені помилки відсутні, але при цьому доступ до деяких або більшості файлів обмежений – це свідчить про програмні помилки. Можуть бути викликані як перериванням процесів зчитування або запису, так і випадковим форматуванням диска. При такого роду помилках є найбільша ймовірність відновлення даних з жорсткого диска ноутбука або комп’ютера (80%). Перш ніж Ви будете робити ряд дій, переконайтеся що антивірус і антивірусні інструменти знаходяться в актуальному стані, так як Ви не знаєте що можете знайти на пристрої, і не бажано щоб відновлення почалося зі збоїв в роботі програм. Після того як Ви це зробили, прийшов час завантажити інструмент для відновлення даних Recuva. Це незамінна і неймовірно проста програма для даних цілей, створена засновниками CCleaner-а.

Відновлення даних на ноутбуці з Recuva

Якщо Ви забули зробити резервну копію файлу перед форматуванням диска, необхідно відновити всі дані з жорсткого диска, з USB накопичувача, перестала працювати карта пам’яті з дорогими для Вас фото – не переживайте, використовуйте Recuva. Після процесу відновлення Recuva покаже Вам всі файли, які можливо відновити.

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями!