Заміна дисплея iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 5C

Серед модельного ряду iPhone п’яте покоління смартфонів можна назвати видатним. Телефони iPhone 5 та iPhone 5С з’явилися у той час, коли користувача вже важко було здивувати просто смартфоном. Завдяки дизайну, легкості і тонкому корпусу вони змогли завоювати свою долю ринку смартфонів та досі користуються популярністю. Випуск наступних поколінь iPhone 5S та iPhone SE лише підтверджують популярність 5 серії. Саме тому заміна екрану iPhone 5/5S/5C - це один з найчастіших ремонтів в нашому Сервісному центрі.

Обіцяємо зробити терміновий ремонт від 30 хв до 3 годин, звичайний за 3 дні. Без втрат якості робіт. Діагностика - безкоштовно.

Надамо Вам гарантію 6 місяців на роботу, запчастини та встановлені додатки, незалежно від вартості й складності.

Збережемо Ваші особисті дані та безкоштовно надамо на час ремонту телефон з підмінного фонду.

Гарантуємо дбайливе поводження з Вашої технікою, а також уважне і професійне обслуговування для Вас.

Наші клієнти найчастіше звертаються до нас
з такими проблемами

розбите скло в айфон

не працює сенсор iphone

тріщини на екрані айфон

чорний екран, але телефон працює

глючить сенсор в айфон

полоси на дисплеї

Заміна скла iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 5C.

Компанія Apple при виробництві iPhone використовує високоякісні IPS дисплеї Retina з яскравим зображенням та великою роздільною здатністю. Екран iPhone складається із скла (сенсора) та дисплея, які утворюють цільну конструкцію, що має назву дисплейний модуль.

Заміна скла в iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 5C в більшості випадків відбувається разом із заміною дисплея, оскільки це одна суцільна запчастина. Скло і дисплей iPhone міцно склеєні між собою спеціальним клеєм, завдяки чому смартфон залишається тонким і пил не потрапляє під скло.

Якщо після падінь чи ударів тріснуло скло в айфон, а дисплей залишився цілим - можна окремо замінити скло в айфоні, що по ціні виходить дешевше ніж замінити цілий дисплейний модуль. Проте варто бути готовим, що з часом може погіршитись зображення дисплея або під скло почне потрапляти пил.

У випадках, коли з'явились тріщини на склі (сенсорі) айфона, слід одразу звертатись в сервісний центр. В ці тріщини може потрапляти волога, яка з часом призводить до втрати зображення та виходу з ладу дисплея або всього телефону. Це відбувається внаслідок утворення корозії або окислення елементів плати та дисплея.


Сервісний центр iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 5C у Чернівцях

Заміна екрану iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 5C в Чернівцях здійснюється кваліфікованими спеціалістами Сервісного центру Мультимедіа. Тут ви отримаєте безкоштовну діагностику, після якої відбудеться заміна дисплея iPhone з гарантією на ремонт і запчастину протягом 6 місяців.

Наша ціль - задоволений клієнт,
тому не зволікайте і приходьте в наш Сервісний центр з вашим неробочим телефоном, щоб ми його відремонтували і він продовжував радувати Вас!

Вартість заміни дисплея iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 5C

Вид ремонтуПослуга ремонту (грн)Запчастина (грн)Гарантія
Заміна дисплея iPhone 53007006 місяців
Заміна дисплея iPhone 5C3007006 місяців
Заміна дисплея iPhone 5S3008006 місяців
Заміна скла iPhone 56002501 місяць
Заміна скла iPhone 5S6002501 місяць
Заміна скла iPhone 5С6002501 місяць

Всі ціни вказані без урахування знижки по картці постійного клієнта

Отримайте знижку 10% на послуги майстра

Залиште заявку просто зараз, ми зв'яжемося з вами протягом робочого дня!