Топ 15 програм, які мають бути в вашому ноутбуці

15 обов'язкових програм для ноутбука

Майстри нашого Сервісного центру підібрали для вас перелік найкращих і найпопулярніших програм для вашого ноутбука. Встановлюйте і користуйтесь ноутбуком з задоволенням!


Skype
Skype – програма, якою користуються діти, дорослі, дідусі і бабусі. Беззаперечний лідер серед програм для відеодзвінків, “маст хев” на кожному ноутбуці. Skype також можна завантажити на смартфон, планшет і smart tv, що робить її ще більш крутою.
 

aimp
AIMP – музику слухають всі і зручніше її слухати на одному з найпопулярніших аудіоплеєрів, якому вже більше 10 років. Він входить в топ 5 плеєрів, підтримує 44 аудіоформати, має зручний інтерфейс та гарний дизайн. Зовнішній вигляд також можна змінити на свій смак за допомогою спеціальних обкладинок, які можна завантажити з інтернету. Ще на цьому плеєрі можна прослуховувати інтернет-радіостанції, а також зробити запис радіомовлення.
 

chrom
Google Chrome – перший серед браузерів для ноутбуків і ПК. Chrome полюбили користувачі і майстри 🙂 за швидкість роботи, стабільність, безпеку, простоту і зручність користування. А ще Chrome має власний магазин програм – Chrome Web Store, які можна встановити в сам браузер і з нього ж ними користуватись (додатки, ігри, теми тощо).
 

utorrent
uTorrent – простий, швидкий і зрозумілий торрент-клієнт для скачування торрент-файлів. В інтернеті є безліч сайтів, де можна знайти потрібні торрент-файли (музика, фільми, ігри тощо). Також можна самостійно зробити свій торрент-файл, наприклад, з добіркою фотографій і переслати файл своїм друзям чи колегам і вони зможуть швидко скачати вашу добірку.
 

viber
Viber – улюблений всіма Вайбер можна теж встановити на ноутбук. Він синхронізує всю переписку, контакти, повідомлення з Viber’ом в телефоні, що дуже зручно, коли працюєш цілий день за ноутбуком або ПК. Ще Viber підтримує відеодзвінки (а-ля Skype) та коли вам дзвонять у Viber на ноутбуці – виклик можна переадресувати на телефон (або навпаки).
 

microsoft-security-essentials
Microsoft Security Essentials – перевірений безкоштовний антивірус з повним набором функцій для захисту ноутбука від розробників Windows. В режимі реального часу антивірус захищає ваш браузер, ваші контакти, паролі, системні файли, перевіряє і очищує систему в автономному режимі.
 

OpenOffice
OpenOffice – безкоштовна альтернатива платного Microsoft Office. Підтримує роботу з тими самими файлами і форматами, що і MS Office – Word, Excel, Powerpoint. OpenOffice містить в собі також редактор зображень, формул, баз даних. Фішкою програми є те, що її можна запускати одразу з флешки і не потрібно встановлювати.
 

adobe-pdf
Adobe reader – переглядайте і роздруковуйте будь-які PDF-документи (відскановані документи, книжки, інструкції, рекламні матеріали тощо) З цією безкоштовною програмою можна також коментувати і виділяти потрібний текст, що буде корисно при роботі в команді над одним PDF-документом.
 

winrar
WinRar – потужна програма для створення і керування архівами. Якщо у вас багато документів – це саме та програма, яка допоможе зменшити розмір цих файлів без втрати інформації.
 

kmplayer
KMPlayer – один із найпопулярніших безкоштовних мультимедіа-плеєрів . Він легкий, швидкий, простий і може програвати майже всі аудіо та відео формати.
 

teamviewer
TeamViewer – з допомогою цієї програми можна налаштувати віддалений доступ до вашого ноутбука з будь якого місця через інтернет. Також можна налаштувати програму на ноутбуках ваших друзів, родичів, знайомих і віддалено допомагати їм вирішити якусь проблему на їх ноутбуці.
 

ccleaner
CСleaner – догляд і чистку операційної системи ноутбука просто і швидко робити за допомогою цієї безкоштовної програми. Вона видаляє всі непотрібні та тимчасові файли, виправляє помилки системи і звільняє, таким чином, вільний простір на жорсткому диску ноутбука.
 

google-photos
Google Photos – сервіс від компанії Google, який дозволить зберігати, організувати і демонструвати ваші фотографії та відео. Для цього потрібно мати акаунт від Google і ви зможете безкоштовно в необмеженій кількості завантажувати свої фотографії, редагувати їх та ділитися ними з друзями та знайомими.
 

Dropbox
Dropbox – безкоштовне сховище в Інтернеті для зберігання ваших файлів (документи, фото, відео) і доступу до них з будь якого комп’ютера підключеного до інтернету. Вам одразу доступні 2Gb безкоштовно, а доступ до файлів захищений за допомогою вашого пароля.
 

aida-64
AIDA64 – з цією програмою ви зможете отримати детальну інформацію про ваш ноутбук та його комплектуючі, моніторити стан та стабільність його роботи. Також можна провести тести системи і заліза, і виявити місця, де потрібна допомога спеціалістів. Якщо таке трапиться – звертайтесь в наш Сервісний центр, ми Вам допоможемо!
 

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями!