Відгуки наших
клієнтів

Відгуки

Я дуже вдячний за приємне обслуговування, не в одному сервісному магазині так гарно і приємно не обслуговують, як в «Мультимедіа», за адресою пл. Соборна 10. А особливо менеджер Ксенія. Я дуже вдячний за обслуговування.

Стратій В.П.

Я вдячна за приємне обслуговування та чудовий ремонт мобільного телефону, де гарне та ввічливе ставлення персоналу, особливо Крістіни та стажиста Сергія. Буду рекомендувати ваш сервіс друзям та знайомим.

Гаврилюк М.Д

Дуже вдячна за діагностику та ремонт мого Tableta. Це відбулося дуже швидко за що надзвичайно вдячна, продовжуйте в такому ж дусі.

Аузяк Н.

Вдячна за обслуговування, привітні працівники вашого сервісного центру допомогли розібратися в налаштуваннях телефону. Дякую за обслуговування.

Кумань Л.М.

Щиро вдячна вашій фірмі і співробітникам за гарне обслуговування. Ви створили всі умови для моєї комфортної роботи з клієнтами (мені надали мобілку на час ремонту). А найголовніше, що мене дуже здивувало, не взяли з мене жодних коштів, бо діагностика виявила, що ремонт не потрібний. Дякую Вам усім за чудово організований сервіс.

Масан А.І.

Я залишив на гарантійний ремонт мобільний телефон, дуже задоволений якістю та швидкістю сервісу, привітливий персонал, багато б ще чого написав, але емоції переповнюють…

Жосу Денис Ігорович

До магазинів претензій жодних. Чудові продавці, завжди можуть розказати про все і підібрати.
Хочу залишити вудгук про СЦ: чудові менеджери, які стараються знайти підхід до кожного клієнта. Жодного разу не чула від них неприязного тону, чи якихось нарікань, хоча клієнти не завжди дружелюбно налаштовані. Все зрозуміло пояснюють. Окрема подяка майстрам, яких ми ніколи не бачимо, але ж це вони роблять ремонт(?)
Мабудь цей центр ремонту найвищого рівня у нас в місті.
Так що дякую всьому СЦ)

Настя Ваман

Обратилась в ваш СЦ по поводу ремонта телефона марки LENOVO. Работала с менеджером Ключко Дарьей. Хочется поблагодарить за профессиональный подход, внимательные отношение, доброту и человечность по отношению к клиентам. Работа выполнена на отлично. Настроение прекрасное. Дарье желаю карьерного роста! Компании удачи и процветания!

Астахова Н.М.

Залишили планшет на ремонт. Дуже задоволені швидкістю ремонту та якістю, дуже вічливий персонал. Гарно дякую

Вишиван Н.С.

Был приятно удивлен отличным сервисом. Нас обслужила менеджер по работе с клиентами - Дарья. Скорого продвижения по службе.

Дорошенко И.М.

Я є Вашим постійним відвідувачем і хочу відзначити добре ставлення до людей з боку персоналу. Я звернувся з проханням дати консультацію і допомогти у налаштуваннях апарата. Це уважно і сумлінно зробив Ваш фахівець Михайло. Дякую йому і всім працівникам Вашої установи.

Дуган Василь Михайлович

Щиро вдячний менеджеру Інзі за вичерпну, кваліфіковану консультацію по користуванню телефоном Lenovo. Добре відношення, уважність до запитів клієнта дає позитивні емоції. Порядність перш за все. Тому найкращі побажання менеджеру та іншим працівникам Вашої установи.

Шевчук Сергій

Дякую за хороший сервіс!

Харенюк Марина Георгіївна

Подальшого розвитку і успіху!

Кречун Любов Вікторівна

Успіхів і процвітання, колектив супер!

Харенюк Марина Георгіївна

Отримайте 50 грн знижки на ремонт

Залиште заявку просто зараз, ми зв'яжемося з вами протягом робочого дня!