Закон падаючого бутерброда актуальний і для смартфонів!

Як не розбити свій смартфон

Якими тільки дослідженнями не приходить в голову займатися вченим. І сьогодні ми хочемо поділитися результатами праці одного з британських дослідників. Роберт Метьюз (фізик Астонського університету) займався вивченням падаючих смартфонів і стверджує, що вивів формулу, яка дозволить розрахувати якою стороною впаде смартфон вниз. Як заявив Роберт, все залежить від положення пальців користувача в момент падіння гаджета. Якщо ви утримуєте його нижче центру ваги, то з ймовірністю 50-60% він впаде саме на екран. Як виявилося, закон падіння бутерброда маслом вниз можна застосувати і до падаючого смартфону.

Закон падаючого смартфона

формула закону падаючого смартфона

На швидкість обертання телефону впливає початковий кут обертання (θ), довжина гаджета (L), прискорення вільного падіння (g), відстань між віссю обертання і центром тяжіння (δ).

Якщо по простому пояснити результати дослідження Роберта, то висновок наступний: Зазвичай при користуванні смартфоном ми утримуємо його за нижню частину. Якщо в такій ситуації він випадає, то не встигає за час падіння розвернутися тильною стороною до землі. Якщо ви не хочете збільшити шанси розбити екран свого смартфона, намагайтеся завжди виділяти центр його ваги і утримувати його саме там. Як не дивно, але це дослідження було проведено Робертом на замовлення Мотороли.

Сервісний центр mTa щиро бажає вам ніколи не перевіряти теорію падаючого смартфона на своїх гаджетах. Але якщо у вас все-таки трапилася така неприємність, то саме у нас ви зможете отримати повний комплекс послуг по ремонту смартфона. Безкоштовна діагностика, професійна заміна скла, гарантія 6 місяців, можливість термінового ремонту, телефон для вас з підмінного фонду на час ремонту і відмінний сервіс – все це ви отримаєте, скориставшись послугою «Ремонт телефонів» в нашому сервісному центрі.

Звертайтесь за адресами:
  м. Чернівці, пл. Соборна, 10
  м. Чернівці, вул. Калинівська 13а
  м. Чернівці, вул. Головна 265а ТРЦ “DEPOt”

та за телефонами:
  +38 (096) 433 23 23
  +38 (066) 623 23 33

Сподобалась новина? Поділіться з друзями!