Прошивка телефону або життя з чистого листа

Як прошити телефон ?! Не знаєш? Неси його до нас!

Кожен телефон володіє мікропрограмою, яка відповідає за запуск операційної системи або інтерфейсу управління і наділенням пристрою деяким функціоналом. На сьогоднішній день ця мікропрограма набула назву «прошивка» (ROM – Read-only Memory).

Так як технології ще не дійшли до інтуїтивного рівня – вони не вміють самоочищатися від шкідливих файлів або файлів, які більше не будуть використовуватися пристроєм, тому в процесі взаємодії з пристроєм і його внутрішньою пам’яттю може порушуватися структура прошивки або видозмінюватися, що тягне за собою певні наслідки, які в майбутньому позначаються на роботі пристрою. Насправді, можна самостійно визначити, коли Вашому телефону необхідна прошивка.

Зазвичай, він має такі симптоми:

  • телефон довго реагує на Ваші дії;
  • помилки при використанні заводських додатків і функцій;
  • завис під час запуску операційної системи;
  • автоматично перезавантажується через невизначений проміжок часу.

Вище наведені лише програмні помилки, що вимагають перепрошивки телефону, але перед тим як вирушати в Сервісний центр спробуйте від’єднати батарею секунд на 30 (в разі, якщо вона знімна, якщо ні – скористатися екстреним перезавантаженням телефону – утримувати одночасно клавіші «Гучність – » і кнопка «Живлення», хоча в кожному телефоні може бути по-різному). Якщо нічого не змінилося – прошивка обов’язкова!

Також існують і апаратні помилки, до яких відносяться::

  • відсутність ознак роботи (немає зображення на екрані, звуку включення, вібросигналу);
  • не доходить навіть до заставки операційної системи.

В останніх випадках для вирішення проблем потрібна тільки рука фахівця, і необхідних інструментів для проведення реанімації. Якщо Ви не впевнені в своєму досвіді і знаннях в цій галузі – ні в якому разі не намагайтеся перепрошити телефон самостійно, настійно рекомендуємо звернутися в наш Сервісний центр, який Ви зможете знайти за адресами:

  • м. Чернівці, пл. Соборна, 10
  • м. Чернівці, вул. Мусоргського, 2а
  • м. Чернівці, вул. Калинівська 13а

Не знаєте як прошити телефон? – Несіть його нам! Ми любимо справну техніку!
Ви можете бути впевнені в якості виконаної роботи, тому що у нас працюють тільки сертифіковані майстри-перфекціоністи, які використовують тільки висококласне сучасне обладнання для прошивки Ваших пристроїв.