Ремонт телефонів

Якщо ваш телефон впав і розбився, він потрапив у воду, не заряджається і не вмикається, почав зависати або є інша проблема, яка не дозволяє користуватися улюбленим гаджетом в повному обсязі - одразу ж звертайтесь в наш Сервісний центр.

Не варто пробувати ремонтувати самостійно, адже не маючи професійного обладнання, досвіду та високоякісних запчастин - можна тільки ще більше нашкодити своєму улюбленому гаджету.

Проведемо безкоштовну діагностику техніки, навіть якщо Ви відмовитесь від подальшого ремонту.

Надамо 6 місяців гарантії на запчастини та роботу майстра на 98% видів ремонтів.

Безкоштовно надамо підмінний телефон на час ремонту Вашого телефону у нас.

Протестуємо техніку перед видачею з ремонту та перевіримо всі функції.

У нас Ви зможете відремонтувати телефони
найбільш відомих виробників:


Також ми налаштуємо та зробимо програмний ремонт телефонів
на операційних системах Android, WindowsPhone та IOS.

Наші клієнти найчастіше звертаються до нас
з такими проблемами

розбитий екран телефона,
не працює сенсор

телефон потрапив у воду

телефон не заряджається, не вмикається, швидко розряджається

телефон тормозить і зависає, самостійно перезавантажується

не працює мікрофон, динамік, гніздо навушників

не працює кнопка ввімкнення, кнопки регулювання гучності

Ці та інші проблеми з Вашим телефон усунуть наші кваліфіковані майстри. Перш ніж почати ремонт, ми проведемо безкоштовну діагностику і повідомимо Вам результат. На більшість ремонтів у нас встановлено 3 категорії цін. Залежно від ринкової вартості вашого телефону і складності робіт, Вам озвучать справедливу вартість Вашого ремонту і Ви не переплатите зайві гроші.

Наші майстри використовують професійне сучасне обладнання, яке допомагає швидше і якісніше здійснювати ремонт. Ми співпрацюємо тільки з надійними та перевіреними постачальниками, що дає змогу використовувати під час ремонту оригінальні запчастини або копії високої якості. Саме тому ми надаємо 6 місяців гарантії на виконаний ремонт і якщо протягом гарантійного терміну дефект проявиться знову - ремонт буде проведено безкоштовно.

У випадку коли Вам потрібно залишатись на зв’язку й у Вас немає іншого телефона - ми можемо надати Вам підмінний телефон на час ремонту.

Наша ціль - задоволений клієнт,
тому не зволікайте і приходьте в наш Сервісний центр з вашим неробочим телефоном, щоб ми його відремонтували і він продовжував радувати Вас!

Дізнатись ціну ремонту

Володимир Калинюк

Керівник сервісних центрів МТА


Друзі, моя мета - надавати вам якісно новий рівень обслуговування в сервісному центрі. Якщо у вас виникли непорозуміння або пропозиції - обов'язково напишіть мені!