Заміна акумулятора iPhone

Заміна акумулятора на iphone з гарантією

Заміна акумулятора на iPhone 5, 6, 7
Зараз фактично не реально собі уявити сучасний портативний гаджет без батарейки чи акумулятора. Тому всі вже звикли до заміни, наприклад, батарейки в годиннику чи в пульті від телевізора. Якщо iPhone почав швидко сідати, вимикатися, не заряджатися і т.д., то сильно не переживайте цю проблему теж можна усунути.
Якщо Ви визначилися, що вам потрібно заміна батареї, то ви можете перейти у розділ з цінами. Проте, якщо вас цікавлять відповіді на питання, які найчастіше ставлять, тоді продовжимо. Ну що ж почнемо!

Чому акумулятори «вмирають»?
Причин поломки багато, ось три найпопулярніші:

 • Знос батареї;
 • Екстремальні умови використання;
 • Заводський брак.

У першому випадку батареї виходять з ладу через старість. Живуть батареї приблизно 500-600 циклів перезарядки, переводячи в роки це приблизно 2 роки, все залежить від частоти зарядок. До цього часу батарея втрачає частину ємності і починає швидше розряджатися і заряджатися. Звичайно бувають «довгожителі» – 800-1100 циклів, але це рідкість.

бракована
<p>батарея, яка напухла

Ви знали, що оптимальна температура навколишнього середовища для використання айфона 20 градусів Цельсія ? Як же так запитаєте Ви? А як же зима (не дивлячись, що останні роки вона була поблажлива)! Справа в тому, що Літій-іонний акумулятор призначений для роботи при температурному діапазоні 0 – 40 градусів. Негативна або сильно позитивна температура шкідливі тим, що окислювач всередині деградує і батарея стрімко втрачає ємність. Тому забути iPhone 6s взимку в -10 / -20, в машині це не найкраща ідея. Так само до екстриму відноситься потрапляння вологи. У цьому випадку контролер батареї може замкнути і пиши пропало.
Брак буває або в контролері, або в елементі живлення. Виявляється він, зазвичай, ще на заводі, але іноді сильна втрата ємності або неправильна робота контролера може проявитися тільки в процесі експлуатації. В обох випадках несправність виявляється в перші два тижні після покупки і усувається по гарантії виробником.

Які симптоми виходу з ладу батареї айфона?
Симптоми бувають такими:

 • Відключення на довільному відсотку;
 • Неправильна індикація – iPhone може показувати 100%, а після перезавантаження 50 або 60%;
 • Періодичні перезавантаження і «вічне яблуко» завантаження;
 • Некоректний процес зарядки (занадто довго або повільно);
 • Швидкий розряд – якщо залишити iPhone на ніч, то до ранку він повинен втратити не більше 2-5%. Якщо він сідає на 15-30%, то швидше за все проблема в батареї, якщо втрачає більше 30%, то швидше за все проблема в контролері батареї;
 • iPhone може зовсім не включатися через проблеми з батарею;
 • iPhone погладшав – батарейка здулася, в цьому випадку краще швидше звернеться в сервіс, може і бабахнути(як Note 7, якщо ви розумієте про, що я).

Якщо після заміни акумулятора телефон продовжує швидко розряджатися, перезавантажуватися і вимикатися, то не поспішайте панікувати. Батарея може бути бракованою і варто звернутися по гарантії.

Які акумулятори бувають?
На жаль сервісна політика Apple така, що запчастини вони нікому не поставляють. Через це акумулятори для iPhone бувають оригінальні зняті, нові, вироблені згідно заводської технології і китайські «як пощастить». Звертаю Вашу увагу, що акумулятори «підвищеної ємності» відповідають останнім. Якщо пощастить, то під наклейкою виявиться такою ж акумулятор як і стояв. У гіршому це буде підробка або б/у. Відрізнити оригінальний акумулятор і копію складно, якщо не мати з цим справу постійно.
Зняті оригінали ставити немає сенсу. Шанс знайти в них новий дуже близький до нуля. До того ж хто знає, скільки циклів він вже відслужив.

батареї iphone

Китайські «Як пощастить» зазвичай ставлять недобросовісні сервіси і майстри. Це місця, де Вам можуть недорого полагодити каблук, пофарбувати крило машини і між справою замінити акумулятор на iPhone 6. Недорого. Нові, вироблені за заводськими канонам батареї встановлюють ті, хто дорожить репутацією і дає на них гарантію не менше трьох місяців. Такі батареї своєю роботою нічим не відрізняється від оригінального акумулятора. Сервісний Центр Мультимедіа дає гарантію 6 місяців на деталі та роботу майстрів.

Які можуть бути наслідки заміни акумулятора iPhone?
Якщо заміну проводить професіонал, то наслідків безумовно ніяких бути не повинно. Замінити акумулятор легше, ніж провести заміну екрану iPhone, але якщо не вистачає досвіду або не знаєш нюансів роботи, то наслідки звичайно можуть бути невтішними. Починаючи з пошкодження шлейфів, закінчуючи розколотими дисплеями чи навіть пошкодженням плати.

Чому за заміною акумулятора варто звернутися в сервіс?
На словах заміна досить проста, але є деякі моменти. Наприклад, відклеїти акумулятор iPhone 5s, 5c, 6, 6s, 6/s plus і 7 набагато складніше ніж здається, на перший погляд. Дисплеї iPhone 5 або 5s при ремонті люблять відходити від рамки в області правого верхнього кута. Якщо це місце акуратно НЕ підклеїти екран буде «хлюпати». Був випадок ремонту контролера бічних кнопок, який розколовся при спробі заміни акумулятора iPhone 6 вдома. Сервіс дає гарантію, браковану батарею швидко замінять, а міняти куплену в інтернет-магазині деталь складніше. Одним словом нюанси присутні.
Щоб уникнути тяганини і можливих неприємних наслідків після самостійної заміни акумулятора iPhone 5 і новіше краще зверніться в СЦ. Але якщо Ви впевнені в своїх силах, пропонуємо вам одну з наших вакансій)))

Скільки повинна працювати нова батарея?
Точно відповісти не можливо, все залежить від вашого стилю використання. Однозначно нова батарея буде тримати заряд краще, ніж акумулятор з 500+ циклами. Але при цьому все ж зверніть увагу, що на час роботи так само впливають:

 • Програми, що працюють в фоновому режимі;
 • Push-повідомлення;
 • Gps, wi-fi, Bluetooth;
 • Поганий прийом сигналу мережі;
 • Частота дзвінків, листування, месенджери і т.д.

Одним словом не дивуйтеся, якщо телефон все одно швидко розряджається при одночасному використанні Whatsapp, їзді на машині в якості навігатору, прослуховування музики по wi-fi чи моб. інтернет, запущеним десятком додатків і все це на максимальній яскравості дисплея. Залишилося тільки зробити Селфі 😉

Як доглядати за новою батареєю?
Після заміни акумулятор iPhone буде служити вірою і правдою, якщо дотримуватися деяких правил. Рекомендуємо користуватися оригінальною зарядкою і кабелем, в першу чергу це позначиться на контролері батареї та на самій батареї. Тільки оригінал витримує перепади напруги і видає таку силу струму і напругу, яка потрібна телефону.
Пам’яті Літій-іонні батареї не мають, тому до кінця розряджати-заряджати потрібно тільки для калібрування контролера, щоб він показував правильний заряд.
Не використовуйте айфон на морозі, нехай він рідше вилазить з теплої кишені. Аналогічно з сильно плюсовою температурою +40 і вище.

Залишися питання? Заходьте в наші Сервісні Центри або телефонуйте по телефонам вказаним вгорі.

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями!