Заміна динаміку iPhone

Заміна динаміку iPhone

Не працює динамік на айФоні.
Хороший, якісний і гучний звук це ще одна позитивна сторона iPhone. Гучність дзвінку iPhone не дозволить Вам пропустити важливий дзвінок або проспати роботу. А Голосовий динамік, завдяки продуманій системі шумозаглушення, забезпечить відмінну чутність навіть в людному шумному місці!

Ну все з перевагами закінчимо про них ви і так знали, а тепер ближче до діла, що робити, якщо на айФоні 5, 5s, 6 або 6s виникли проблеми із цим самим звуком. Тут ми зібрали для Вас всі можливі варіанти проблем зі звуком та варіанти їх вирішення.
Айфон має 2 динаміки. Один знаходиться в нижній частині, поруч з роз’ємом зарядки і використовується для поліфонії. Його ми чуємо коли лунає дзвінок, грає музика, спрацьовує будильник або використовується, як гучномовець. Другий динамік верхній чи голосовий. Він використовується для розмови по телефону, саме завдяки йому ми чуємо співрозмовника.

Проблеми з динаміком

Ваш iPhone потребує ремонту, якщо Ви замітили одну з наступних проблем:

  • Хрипить динамік в iPhone;
  • Динамік на айфоні працює тихо;
  • Не працює верхній або нижній динамік на iPhone.

Якщо звук на iphone пропав, то не потрібно панікувати. Найчастіше причиною неполадок є ми самі, і далі Ви зрозумієте чому. Поговоримо докладніше про кожну з цих проблем.

Хрипить динамік на айфоні.
Такого роду поломка не виводить із ладу ваш айфон, але приносить не зручності, які в тому чи іншому степені впливають на комфортність використання. Такого виду поломки можуть зустрічатися в iPhone 5, 5s, так і з 6, 6s. Хрип в динаміці зазвичай є наслідком падіння телефону. Матеріал, з якого зроблена внутрішня мембрана, може пошкодиться або в неї потрапить бруд. Через це вона буде неправильно резонувати і спотворювати звук. Якщо пошкоджена мембрана, тоді це 100% заміна цього елементу, у випадку потрапляння бруду є ще шанс обійтися без заміни динаміка. Яка саме у вас проблема вам допоможуть визначити фахівці Сервісного Центру.

Тихий динамік на iPhone.
Тихо працює динамік iPhone 5|6 в двох випадках. Перший, сітка динаміка забилась пилом чи сторонніми предметами. Доволі поширеною причиною ще буває потрапляння айфона в солодкі напої (ці кружки іноді так не доречно стоять). В обох випадках динамік працює нормально, але через перешкоду на сітці звук виходить приглушеним. В цьому випадку допоможе чистка або заміна сітки. Якщо сітка чиста, то несправність швидше за все в самому динаміку. Причиною поломки може бути знижений опір на мідному дроті аудіокатушки динаміків. Простіше кажучи динамік «сів». Єдиний вихід у цій ситуації – замінити динамік.

Не працює верхній чи нижній динамік на айфоні, що робити?
Одна справа, коли динамік працює погано, можна якось потерпіти і відкласти ремонт до більш зручного часу. І зовсім інше, коли він не працює взагалі, адже розмови це головна задача телефонів.

заміна динамікку

В такому випадку варіантів несправності може бути декілька:

  • Програмна несправність;
  • Поломка динаміка;
  • Вихід з ладу шлейфу динаміка;
  • Проблема з материнською платою iPhone.

Щоб не працюючий динамік на айфоні не завадив планам і Ви залишилися на зв’язку зі своїми близькими і колегами можна під’єднати навушники. Причому не важливо з мікрофоном вони чи ні. Якщо мікрофона не передбачено, то буде працювати вбудований мікрофон айфона.
Для початку подивіться на перемикач режиму «Без звуку», він знаходиться над кнопками гучності. Якщо він переведений в нижнє положення, то звуку при дзвінку Ви не почуєте, буде тільки вібрація. Іноді трапляється так, що цей перемикач виходить з ладу і телефон зависає в режимі «без звуку», який ніяк не виключити. В такому випадку проблему вирішує заміна шлейфу кнопок гучності разом з перемикачем.

Програмна несправність
Якщо проблема програмна, то допоможе просте скидання налаштувань. Робиться це так: Заходимо в «Налаштування» – «Основні» – «Скидання» – «Скинути всі налаштування». Телефон після цього перезавантажиться і обнулить всі налаштування.

Поломка динаміка
Крім мембрани через падіння може лопнути мідна обмотка котушки динаміка, через що він перестане працювати зовсім. Це може статися як з поліфонічним, так і з розмовним динаміком. Так як він не розбірний залишається тільки заміна на новий.

Dinamik-iPhone-5S

Вихід із ладу шлейфу динаміка
Сигнал від материнської плати до динаміка передається за допомогою шлейфу. До розмовного через верхній шлейф разом із фронтальною камерою, до поліфонічного через нижній шлейф з роз’ємом зарядки і мікрофоном. Ці шлейфи так само можуть запросто вийти з ладу. Ремонт як Ви вже зрозуміли полягає в їх заміні.

заміна динаміку
Динамік на iPhone може перестати працювати через замикання роз’єму навушників. Відбувається це в основному через потрапляння води або іншої рідини. Цей роз’єм так само знаходиться на нижньому шлейфі і міняється разом. Що робити? Перевірити це можна так: якщо Ви натискаєте кнопки гучності і на екрані загоряється індикатор гучності з написом «Навушники», хоча вони не підключені, то винен саме нижній шлейф.

Несправності материнської плати iPhone
Тут найчастіша поломка – мікросхема аудіокодека. Виникає в основному після ударів та падінь. Саме ця мікросхема відповідає за конвертацію сигналу мережі в голос. Заміна аудіокодека доволі дорога та займає пару робочих днів через складність та делікатність роботи.
Процес ремонту динаміка iPhone, гарантія на работу
iPhone прекрасний як всередині, так і зовні. Всі шлейфи, динаміки можна замінити на нові. А кваліфіковані фахівці справляються з ремонтом доволі швидко, тому якщо не працює динамік на iphone, то не варто турбуватися, надовго без зв’язку ми Вас не залишимо. Ремонт такого роду часто відбувається швидше, ніж заміна скла iphone. Гарантія на роботи і запчастини становить 6 місяці. З вартістю ремонту Ви можете ознайомитись у нас на сайті.

Є питання? Задавайте їх за номерами гарячої лінії.

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями!